Usuwanie zmarszczek nie musi wiązać się z sięganiem po skalpel

Prawdziwy kolagen nawilża skórę. Działanie to jest realne dzięki zawartości hydroksypoliny - aminokwasu, jaki ma sporą umiejętność zatrzymywania wody w komórkach skóry. Jednak to nie jedyne plusy tegoż białka pozyskiwanego z ekstraktów ze skóry szlachetnych gatunków ryb morskich.

Kolagen prawdziwy znany jest ponad wszystko z faktu, iż przyspiesza usuwanie fałdek, wypełniając przestrzenie komórkowe inną tkaną łączną. Kolagen polepsza spoistość materiału skórzanego, przywraca jej elastyczność oraz jędrność (wykazuje takie samo działanie jak lifting - naciąga skórę). Przykłada się do generalnej odbudowy struktury materiału skórzanego oraz odmładzającej regeneracji skóry. Łagodzi podrażnienia spowodowane uczuleniem, alergia, oparzeniem (przy okazji wygładza duże blizny oraz likwiduje małe).

Prawdziwy kolagen jest nie jedynie sprzymierzeńcem panów i pań dbających o zdrową i ładnie wyglądającą cerę. Powinny po niego sięgnąć a dodatkowo osoby, które się odchudzają. Odchudzanie po wielokroć prowadzone jest nieprawidłowo oraz może poprowadzić do osłabienia sprężystości materiału skórzanego. Kolagen polepsza charakter w tak krytycznych dla organizmu czasie jak odchudzanie.

Nadto kolagen regeneruje włosy i paznokcie. Stosuje się to w medycynie - w leczeniu chorób reumatycznych, paradontozy, chorób błon śluzowych.

Na kolagenie opiera się niejeden zabieg pielęgnacyjny oraz zabieg odmładzający. Wynalazek Gdańskich naukowców jest prawdziwym cudem.

Published by